رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان با اشاره به آزادی چهار زندانی جرائم غیرعمد در هفته دولت گفت: از سال گذشته تاکنون، ۱۰ زندانی جرائم غیر عمد در این استان به همت بسیج کارمندان آزاد شدند.

آزادی ۱۰ زندانی جرائم غیر عمد توسط بسیج کارمندان گیلان

به گزارش روز واقعه از رشت، سرهنگ رضا رنجبر رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان ظهر امروز در دیدار با مدیر روز واقعه و اعضای هیئت تحریریه این رسانه در دفتر روز واقعه گیلان با اشاره به برگزاری ۲۰ برنامه طی هفته دولت توسط بسیج کارمندان گیلان، اظهار کرد: با تلاش‌ها و پیگیری‌های انجام شده در هفته دولت ۲۰ برنامه شاخص و ۱۰۰ فعالیت شامل میز خدمت، اهدای خون، دیدار با خانواده شهدا، گلباران گلزارهای شهدا، برگزاری نشست‌های جهاد تبیین و روشنگری توسط بسیج کارمندان گیلان برگزار می‌شود. وی با تأکید بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان و تجلیل از خانواده آنان در ایام مختلف سال گفت: از هفته دولت سال گذشته تاکنون با ۵۵۰ خانواده شهید و ایثارگر دیدار و از آنان تجلیل کرده و در هفته دولت سال جاری هم با ۱۳۰ خانواده شهید دیدار خواهیم کرد.

   رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان با اشاره به نیاز استان به گروه‌های مختلف خونی افزود: در ایام مختلف سال کارمندان استان به مراکز  اهدای خون رفته و با این عمل خیرخواهانه بخشی از نیاز خونی استان را تأمین می‌کنند و در هفته دولت در سال جاری هم امروز ۱۰۰ نفر در اهدای خون شرکت کردند. رنجبر از برگزاری ۳۰۰ برنامه میز خدمت در سال گذشته تاکنون خبر داد و گفت: ارتباط بی‌واسطه میان مسؤول و مدیران دستگاه‌های اجرایی یکی از اهداف دولت است و در همین راستا میز خدمتی در روز سه‌شنبه و با حضور ۷۰ نفر از مدیران کل و استاندار گیلان در مصلی رشت برگزار می‌شود. وی یکی از مهم‌ترین برنامه‌های بسیج کارمندان را رفع نیازهای درمانی و پزشکی اقشار ضعیف و کم برخوردار دانست و بیان کرد: در کنار برگزاری میز خدمت، در پنج شهرستان استان  ویزیت رایگان پزشکی و همچنین توزیع برخی از داروها به‌صورت رایگان به بیماران اعطا و ارائه خدمات دندانپزشکی در دستور کار است.  رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان با بیان اینکه همایش روز قشر بسیج کارمندان از ساعت ۹  الی ۱۲ روز یکشنبه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار می‌شود، تصریح کرد: در این مراسم که با سخنرانی فرمانده سپاه قدس گیلان و  استاندار همراه خواهد بود از پنج خانواده شهید و ۷۵ مدیر برتر تجلیل می‌شود. رنجبر با تأکید بر لزوم توجه به حفظ و افزایش کارآمدی نظام اداری در کشور گفت: همایش جهادگران فاطمی و با هدف کارآمدسازی نظام اداری و رضایت‌مندی مردم در استان گیلان برگزار می‌شود. وی با اشاره به آزادی چهار زندانی جرائم غیرعمد در گیلان و در هفته دولت بیان کرد: از سال گذشته تاکنون و بر اساس آمار ۱۰ زندانی جرائم غیر عمد در این استان آزاد و این آمار در مراسمات مختلف بیشتر خواهد شد. رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان از تهیه چهار سری یخچال در راستای طرح شهید رجایی و واگذاری آن به زوج‌های جوان خبر داد و افزود: در تلاشیم تا در ایام مختلف سال و با کمک خیرین و گروه‌های جهادی تعدادی جهزیه را به زوج‌های جوان و نیازمند اهدا کنیم. پایان پیام/۳۳۸۹

دیدگاهتان را بنویسید