رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان البرز از اجرای تمهیدات ویژه ترافیکی ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در معابر درون شهری خبرداد.

تمهیدات ترافیکی ویژه تاسوعا و عاشورا در البرز

حمد الله رحمتی پور، پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج، گفت: به منظور تسهیل در عبور و مرور عزاداران حسینی، در مسیرهای منتهی به امامزاده حسن(ع)، امامزاده طاهر(ع)، امامزاده محمد(ع)، مصلی های سطح استان و هیات های بزرگ از ساعات ابتدایی روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی تا پایان مراسم محدودیت های ترافیکی اجرا خواهد شد.

این مقام انتظامی تاکید کرد: با توجه به حجم گسترده تردد هیات‌های عزاداری در روزهای تاسوعا و عاشور در معابر عمومی استان، تردد هر گونه وسیله نقلیه موتوری و خودرویی از میان دسته‌های عزاداری در حال تردد در خیابان‌ها ممنوع است.

رحمتی پور در ادامه افزود: از رانندگان درخواست می شود با توجه به کثرت جمعیت و حرکت دسته های عزاداری، حتی المقدور از وسایل نقلیه عمومی استفاده نموده و در صورت تردد با وسیله نقلیه شخصی ضمن همکاری با تیمهای پلیس راهور از توقف در مسیر عبور و محل‌های ممنوع خودداری نمایند. همچنین با توجه به اینکه اکثر عابران پیاده لباس تیره به تن دارند رانندگان با توجه کافی به جلو توام با سرعت مطمئنه تردد نمایند.

این مقام انتظامی در پایان از متولیان دسته‌های عزاداری درخواست کرد برای کاهش بار ترافیکی سعی کنند ترددهای خود را به ساعات آخر شب در سطح خیابان‌ها موکول نکنند.

پایان پیام/  

دیدگاهتان را بنویسید