امام جمعه موقت کرج با تاکید بر اینکه دشمن قصد دارد از مسائل مختلف به ایران ضربه بزند، گفت: قرآن ما را به وحدت با اهل کتاب دعوت می‌کند، چرا که دشمن روی وحدت شیعه و سنی و اختلافات قومی سرمایه‌گذاری می‌کند و به دنبال ناامنی داخلی است.

دشمن سعی دارد از مجاری مختلف به ایران ضربه بزند

به گزارش روز واقعه از کرج، حجت الاسلام مهدی راست روش، امام جمعه موقت در خطبه‌های این هفته نماز جمعه کرج، با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با مردم سیستان و بلوچستان، گفت: این دیدار اقدامی ارزشمند در خنثی کردن تمام توطئه‌ها و فتنه‌ها ‌است و در دفاع مقام معظم رهبری از مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان در برابر دشمن و باطل‌کردن تصاویر غلط از این منطقه در افکار عمومی است.

وی افزود: شرط پیروزی در تمام فتنه‌عا و توطئه‌های دشمنان هوشیاری ملت در جنگ ترکیبی و تبعیت از ولایت فقیه است که همواره ملت ثابت کرده اند در بزنگاه‌های تاریخی حضوری هوشیارانه دارند.

حجت الاسلام راست روش با تاکید بر اینکه دشمن قصد دارد از مسائل مختلف به ایران ضربه بزند، گفت: قرآن ما را به وحدت با اهل کتاب دعوت می‌کند، چرا که دشمن روی وحدت شیعه و سنی و اختلافات قومی سرمایه‌گذاری می‌کند و به دنبال ناامنی داخلی است.

امام جمعه موقت کرج افزود: در کشورهای استعمارگر زن به عنوان وسیله‌ای ابزاری قرار داده شده است اما اسلام به زن مقام ویژه ای داده و این تفاوت دیدگاه نشان از تعالی و برتری اسلام در جهان است.

حجت الاسلام راست روش با اشاره به برگزاری با شکوه اربعین حسینی و استقبال با شکوه مردم عراق از زائران اربعین گفت: این راهپیمایی امسال باشکوه‌تر برگزار شد و این امر برای ما مایه مباهات است.

وی با ابراز تسلیت به مردم دو کشور مسلمان لیبی و مراکش در حوادث اخیر بیان داشت: کشته شدن بیش از یازده هزار نفر در سیل لیبی و بیش از سه هزار نفر در زلزله مراکش بسیار باعث تأسف و اندوه مسلمانان و آزادی خواهان جهان شد و ضمن عرض تسلیت از متولیان امر درخواست داریم با تمام توان به یاری ملت این دو کشور مسلمان بشتابند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید