نخستین سالگرد شهادت «محمدمهدی زاهدلویی» از شهدای امنیت در جریان اغتشاشات سال گذشته با حضور وزیر اطلاعات در قم برگزار شد.

سالگرد شهید امنیت با حضور وزیر اطلاعات در قم برگزار شد

به گزارش روز واقعه از قم، آیین نخستین سالگرد شهادت محمدمهدی زاهدلویی شهید امنیت پایدار، شامگاه پنجشنبه در امامزاده سید معصوم در جوار خانه پدری این شهید برگزار شد. در این آیین که با اقامه نماز جماعت مغرب و عشا آغاز شد خانواده این شهید گرانقدر، حجت‌الاسلام خطیب وزیر اطلاعات، آیت‌الله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس حرم حضرت معصومه (س)، سید محمد آقامیری استاندار، احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

در بخشی از این آیین مسئولان و شرکت‌کنندگان به خانواده این شهید والامقام امنیت پایدار ادای احترام کردند. برپایی غرفه‌های خدمت‌رسانی و اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی از بخش‌های دیگر این آیین معنوی بود. شهید مدافع امنیت محمد مهدی زاهدلویی، اواخر شهریور پارسال در جریان اغتشاشات توسط تعدادی از آشوبگران مجروح و پس از چند روز تحمل جراحت دهم مهر ۱۴۰۱ به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

مستند «نشانی از مادر» که سیر زندگی این شهید است ساعت ۲۱ امشب از سیمای استانی مرکز قم پخش شد و فردا جمعه ۱۴ مهر هم ساعت ۱۹ دوباره به نمایش درمی آید. پایان پیام/۷۸۰۲۳

دیدگاهتان را بنویسید