مدیرکل بهزیستی چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تا کنون 259 مددجوی بهزیستی استان به منظور دریافت 30 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به بانک‌های عامل معرفی شدند.

پرداخت تسهیلات اشتغال به 259 مددجوی بهزیستی چهارمحال و بختیاری

علی نصیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد گفت: از ابتدای امسال تا کنون ۲۵۹ مددجوی بهزیستی چهارمحال و بختیاری به منظور دریافت ۳۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به بانک‌های عامل معرفی شدند.

مدیرکل بهزیستی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه سهیمه اشتغال امسال ما ۲ هزار و ۸۸ نفر با اعتباری بالغ بر ۲۹۹ میلیارد تومان است، ادامه داد: طی ۶ ماهه نخست امسال ۲۰ تا ۲۵ درصد این اعتبار تخصیص پیدا کرده است.

وی افزود: برای پرداخت مابقی تسهیلات منتظر تخصیص اعتبارات بانک‌ها هستیم و تلاش می‌شود تا ۱۵ مهرماه امسال تمامی طرح‌های اشتغال مددجویان به بانک‌های عامل معرفی شود.

نصیری اضافه کرد: تا پایان امسال باید برای ۴۵۴ مددجوی بهزیستی مسکن ساخته شود از این رو تا کنون ۱۴ میلیارد و ۶۹۵ میلیون تومان تسهیلات بلاعوض در این حوزه پرداخت شده است.

وی عنوان کرد: همچنین امسال ۲۸ میلیارد تومان به عنوان تسهیلات ودیعه مسکن در قالب وام ۱۰۰  و ۸۰ میلیون تومانی با بازپرداخت ۱۰ ساله و سود چهار درصد به مددجویان پرداخت می‌شود.

پایان پیام/۶۸۰۲۴

دیدگاهتان را بنویسید